Fundacja Arka

Bydgoszcz

2010bydgoszcz_01Witam wszystkich serdecznie

Jako uczestniczka jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział w konkursie sprawni, niepełnosprawni przenikanie światów. Po, mimo że temat ten był trudny zdecydowałam się na podjęcie tego wyzwania. Nie liczyłam na to, że moja praca zostanie wyróżniona. Chciałam przez nią pokazać, że nie tylko sprawni pomagają niepełnosprawnym, ale również my sprawni  uczymy się wiele od nich. Zaproszenie na wręczenie nagród przyjęłam z wielką radością. Stało się ono dla mnie mobilizacją do dalszego działania  już nie tylko w miejscu zamieszkania, ale i w fundacji Arka.

2010bydgoszcz_02Mimo to, że mam kontakt z osobami niepełnosprawnymi i obracam się wśród nich poznawanie nowych ludzi daje mi wiele satysfakcji, pozwala rozwinąć wiedzę na temat środowiska, poznać wiele różnorakich zachowań i niezwykłych osobowości. Na pewno będę starała się angażować w działania fundacji, gdyż uważam, że warto pomagać. Chciałabym bardzo podziękować za wyróżnienie jest to dla mnie wielki zaszczyt. Niezwykła lekcja pokory, niecodziennej wrażliwości, niezapomnianych  wzruszeń, jakie przyszło mi przeżyć w czasie konferencji w Bydgoszczy zapadnie długo w mojej pamięci. Mam nadzieję, że będzie jeszcze ponowna szansa spotkania się na pokładzie Arki i będę mogła być pomocna dla wielu z Was. Serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam Marta Szklarska

Mamy profil na Facebooku

1,5 % dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1,5%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

 

1 5 3x2

   Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 190

Wczoraj 317

W tym tygodniu 507

W tym miesiącu 5402

Wszystkie wizyty 1298009

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu