Fundacja Arka

Bydgoszcz

Hanna Kaup

  • redaktor naczelny i wydawca portalu prasowego Gorzowskiej Agencji Dziennikarskiej: www.egorzowska.pl
  • redaktor biuletynu samorządowego ?Wiadomości z powiatu?
  • autorka blogu na www.wirtualnemedia.pl
  • autorka newslettera dla dziennikarzy ukraińskich na temat wykorzystania funduszy unijnych
  • w l. 2005-2009 redaktor naczelny tygodnika ?Ziemia Gorzowska?
  • nauczyciel, trener-szkoleniowiec w zakresie tematów: Dziennikarstwo, Reklama i promocja, Marketing, Autoprezentacja, Savoir vivre
  • konsultant Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego

Czytaj więcej...

Janusz Michalski

 

Fundacja ARKA, jak sama nazwa wskazuje jest oazą dla wielu ludzi, ludzi których przeżycia, emocje, a także różne momenty w życiu trzeba na stałe uwiecznić nie tylko w sercach ich samych, ale i na fotografiach, które staną się wspomnieniem tamtych chwil. Taką właśnie dostałem możliwość, obcowania z podopiecznymi Fundacji jako Ich fotograf. Nasza owocna współpraca trwa już od sierpnia 2008r. W tym czasie wspólnie podejmowaliśmy różne wyzwania, łącząc przyjemne z pożytecznym, a zarazem budując szczere więzi międzyludzkie. Jako przyjaciel i fotograf ARKI, przeprowadzałem różne warsztaty fotograficzne, rozwijając pasję i umiejętności miłośników obiektywu. Na co dzień, fotografia towarzyszy mi każdego dnia, wypełniając każdą wolną chwilę, ale jednak obok świata widzianego obiektywem stoi drugi człowiek, który niejednokrotnie dodaje mi motywacji do dalszej współpracy, a obserwowana radość osób fotografowanych jest inspiracją i wynagrodzeniem za włożoną pracę. Moją pasję możecie Państwo poznać na stronie internetowej www.michalski.bydgoszcz.pl , wszystkich zainteresowanych współpracą proszę o wiadomość mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Danuta Trzebińska-Kapczyńska

 

trzebinska2Oligofrenopedagog, nauczyciel, wykładowca, instruktor gimnastyki sportowej, improwizacji tańca, ruchu i symboliki ciała oraz instruktor ?Tańców w Kręgu".

Autorka ciekawych programów choreograficznych.

Prowadzi zajęcia w zakresie choreoterapii i terapii tańcem w Ośrodku

Szkolno-Wychowawczym oraz w bydgoskich szkołach wyższych. Współpracuje z Uniwersytetami Trzeciego Wieku, z Kobietami Aktywne +50, oraz z Fundacją Osób Niepełnosprawnych ?Arka".

Czytaj więcej...

Św.P. Andrzej Jakubiczka

 

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
Ks. Jan Twardowski

 

Tak to prawda. Wydaje się jakby to było wczoraj, kiedy zmęczeni, ale zadowoleni, z bagażem dobrej energii żegnaliśmy się po warsztatach w Pieczyskach.

Nikt nie myślał, że będą to ostatnie uściski dłoni z Panem Andrzejem Jakubiczką, że słowa "do zobaczenia", do widzenia" nie spełnią zawartego w nich życzenia.

Andrzej Jakubiczka zmarł 28.10.2010r.

Czytaj więcej...

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 210

Wczoraj 255

W tym tygodniu 1857

W tym miesiącu 7051

Wszystkie wizyty 1078061

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu