Fundacja Arka

Bydgoszcz

elzbieta-szklarska

ELŻBIETA SZKLARSKA

Na pokładzie Arki zaistniałam od momentu konkursu : ? Spotkanie z pasją.?. Od samego początku czynnie uczestniczyłam w integracji środowiska zgodnie ze swoją życiową dewizą : ?Pomagając innym ? pomagam sobie.?

            Mieszkam i pracuje w Toruniu. Jestem studentką III roku Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wychowuje samotnie dwójkę dzieci ? syna Łukasza i córkę Martę.

Fundacja Arka stała się dla mnie filarem i fundamentem dobra, który można siać na każdej płaszczyźnie działania wyciągając rękę do słabszych od siebie. Od chwili podpisania umowy wolontariusza Fundacji moje działania sprowadzają się przede wszystkim do pozyskiwania środków z 1% , promowanie publikacji z cyklu : Odkrywamy świat ludzi niepełnosprawnych na spotkaniach organizowanych w klubach, bibliotekach, szkołach i placówkach opiekuńczych, mediach i prasie województwa kujawsko- pomorskiego.

Do aktywacji na rzecz Fundacji włączyła się także czynnie moja córka Marta Szklarska ? laureatka konkursu w 2011 roku ? Ośmiu wspaniałych?. Na każdym spotkaniu zabezpiecza oprawę fotograficzną i wspiera podopiecznych Fundacji Arka.

            Mam nadzieję, że moje dotychczasowe działania pozwolą, by Arka płynęła bezpiecznie otaczając opieką coraz szersze grono osób. Na pokładzie Arki znajdą oni schronienie i jak dla mnie będzie to początek lepszego godnego życia w poczuciu spełnienia i realizacji.          

           Zrobię wszystko, by stać na straży dobra do końca swoich dni. Mam nadzieję, że godnie zaprezentuję Fundację tam gdzie mnie los pokieruje. Fundacji Arka dziękuję, że drzwi nadal są otwarte i bezpiecznie zapraszam tych, którzy tego oczekują.

z pozdrowieniem Elżbieta Szklarska
 z córką Martą Szklarską

Mamy profil na Facebooku

1,5 % dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1,5%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

 

1 5 3x2

   Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 173

Wczoraj 317

W tym tygodniu 490

W tym miesiącu 5385

Wszystkie wizyty 1297992

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu