Fundacja Arka

Bydgoszcz

Bydgoskie ARTE FAKTY

Wczoraj w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dzięki wsparciu Miasta Bydgoszczy odbył się finisaż wystawy malarskiej „Bydgoskie ARTE FAKTY”. Wystawione tam obrazy to dzieła naszych Arkowych Malarzy.

Mogliśmy je podziwiać w dniach 17-21.10.2020 r. Ostatni dzień był nie tylko spotkaniem z malarstwem ale i muzyką. Usłyszeliśmy wspaniały i mało znany Hymn Bydgoszczy, grany na skrzypach przez Małgorzatę Mówińską – Zyśk. Na ekranie monitora mogliśmy przyjrzeć się układom tanecznym zaprezentowanym przez tańczących Arkowiczów . Wieczór poprowadził Waldemr Zyśk - zapalony malarz oraz entuzjasta bydgoskiej sztuki oraz historii. To pod jego skrzydłami rozwijają się nasze Arkowe talenty. Ten piękny wieczór zakończyła Małgosia Zyśk prezentując nam własną kompozycję na skrzypce pt. „Bydgoski walczyk „

Serdecznie dziękujemy Waldemarowi Zyśkowi,naszym utalentowanym malarzom za wspaniałe dzieła i tym którzy przyjęli zaproszenie i odwiedzili nasza wystawę.

Pan Waldek na spotkanie przygotował bardzo ciekawą krzyżówkę o Bydgoszczy. Chcemy pokazać ją również tym ,którzy ze względu na obecna sytuację nie mogli tłumnie przybyć na Gdańską 5. Zapraszamy do jej rozwiązania . Pierwsze trzy osoby, które przyślą całą wypełnioną krzyżówkę z prawidłowym hasłem otrzymają jedną z naszych publikacji. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 9 listopada 2020 r.

Rozwiązaną krzyżówkę przyślijcie na e-mail fundacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mamy profil na Facebooku

1% dla Funkcji Arka

Przekaż nam 1%
ze swojego rozliczenia
podatkowego.

Pomóż Nam Pomagać...

logo oppNasza Fundacja to organizacja
pożytku publicznego.

KRS: 0000294020 

logo 1procent

 

   Czytaj więcej...

Poradnictwo psychologiczne

Fundacja Arka zaprasza osoby niepełnosprawne do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego

 Czytaj więcej...

pefron logo

"Coś więcej niż tolerancja"

Spotkanie w Inowrocławiu

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzem

Drodzy Arkowicze!

Jest już dostępna płyta z tegorocznego spotkania w Pieczyskach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Fundacją. tel. 52 322 56 70

spotkanie 2014

Impresje Sercem Malowane

-otwarte warsztaty malarskie dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego zorganizowane w ramach projektu Ptuj. Sztuka drogą do samodzielności

Czytaj więcej...

ARka na pięciolini

-otwarte warsztaty muzyczne dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa Kujawsko Pomorskiego pt

„ARka na pięciolini”

zorganizowane w ramach projektu

„Sztuka droga do samodzielności„

Czytaj więcej...

Śpiewaj i tańcz dla zdrowia

Zapraszamy niepełnosprawnych mieszkańców Bydgoszczy do udziału w projekcie fundacji  Śpiewaj i tańcz dla zdrowia w ramach, którego odbędą się warsztaty muzyczne, które poprowadzi aktorka scen musicalowych Ludmiła Małecka oraz warsztaty taneczne, które po raz kolejny poprowadzi Barbara Olszewska.

Czytaj więcej...

Polecamy

WSPIERAJĄ NAS

Tyle osób nas odwiedza

Dziś 160

Wczoraj 250

W tym tygodniu 1794

W tym miesiącu 7915

Wszystkie wizyty 1019857

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Fundacja Arka na Facebooku

Fundacja Arka na Facebooku

Znajdź w tym portalu